Stav vody a sjízdnost Berounka

Řeka Berounka je jednou z nejnavštěvovanějších řek v České republice. Vyhledávají ji jak vodáci, tak i například rybáři. Berounka je dlouhá asi 139 kilometrů a její pramen se nachází u Plzně. Po celém toku řeky Berounky můžeme najít velké množství ubytovacích zařízení a také půjčovny lodí a vodáckých potřeb (vodáckého vybavení). Mezi formy ubytování na řece Berounce patří kempy (camping), autokempy, tábořiště, chaty, penziony, hotely a další. Jedním z nejoblíbenějších kempů na Berounce je Tábořiště U Jezu. Kemp se nachází v obci Račice nad Berounkou v přímé blízkosti břehu řeky Berounky. Tábořiště má výborné hodnocení a návštěvníci se do něj rádi vrací. Je oblíbený u rodin s malými i většími dětmi, party přátel a také jednodenních nocležníků.

Kemp se nachází na vodáckých mapách na kilometráži 50,6. Na vodáckých mapách naleznete vodácké trasy a také přítoky řeky Berounky. Pokud to stav vody dovolí, je sjízdnost řeky Berounky vynikající. Teplota vody je v parných letních dnes vynikající.

V okolí kempu i vzdálenějším okolí se nachází půjčovny lodí, raftů, kánoí, plachetnic, kajaků, lodiček, šlapacích lodí (šlapadel), plachetnic a dalších vodáckých potřeb a vybavení.

0Shares